Menu
reklama
reklama
reklama

Co słychać z parkiem wodnym na jaworznickich plantach?

parkwodny0318 5A no słychać, widać, raczej może jeszcze nie czuć, bo wiosna dopiero budzi się do życia, ale jak tylko kwiecie zapachnie, nie omieszkamy o tym poinformować.
Dzisiaj jednak odwiedziliśmy budowę i choć przemieszczanie się w codziennych półbutach po terenie, gdzie jeżdżą ciężkie samochody i mieszają błoto, nie jet komfortowe, to udało nam się zrobić kilka zdjęć ukazujących już dość dobrze zarys wodnych oczek, gdzie będzie można pospacerować boso.

O pływaniu raczej nie będzie można marzyć, bo wody będzie najwyżej po kolana.

Ale to będzie zapewne jedno z najbardziej obleganych przez dzieci ale chyba i dorosłych miejsc w mieście podczas upałów.

Przyjrzyjmy się więc temu fantastycznemu przedsięwzięciu, jeszcze w fazie wczesnej organizacji.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us