Menu
reklama

Już po raz piąty - Cztery Pory Roku pojechały na rowerach. Dwie duże galerie START I META

  • Autor 

4 pory roku rajd kwiecien 18 2 74Witamy wszystkich pasjonatów naszych Rajdów Stowarzyszenia Cztery Pory Roku po pierwszym tegorocznym rajdzie.

Wiosenna edycja odbyła się 15 Kwietnia 2018 r.

Jak zawsze linia startu tradycyjnie miała miejsce pod centrum handlowym Galena. Tym razem zapisy były rozpoczęte o godz 9:00, a sam start później, bo o godzinie 10:30 ze względu na rowerzystów którzy przyjechali do nas z coraz bardziej odległych regionów.

Pozdrawiamy Olkusz, Chrzanów, Murcki, Chorzów, Tychy i wszystkich innych, którzy odwiedzili nasze miasto.

Meta rajdu miała miejsce na Sosinie, gdzie jak zawsze była możliwość zjedzenia pysznej kiełbaski.
Ponad 600 uczestników stawiło się na starcie i cała kawalkada ruszyła przyjemną trasą po Jaworznie,. Ostatni dojechali na metę około godziny 13, a tam rozpoczęto konkursy w których nagrody oczywiście fundowało Stowarzyszenie, które prawdziwym przebojem wdało się w przestrzeń publiczną miasta, zjednując sobie setki rowerzystów. Coraz lepiej zorganizowane imprezy, coraz więcej sprzyjających podmiotów. Jednym z nich jest Stowarzyszenie "W kręgu Formy, o którym piszemy poniżej.

Zapraszamy do PIERWSZEJ
GALERII zdjęć - ZE STARTU

Zapraszamy do DRUGIEJ
GALERII zdjęć - Z METY


4 pory roku rajd kwiecien 18 2 1 4Całkiem niedawno, bo w listopadzie, grupa aktywnych, kochających sportowy tryb życia Mieszkańców, postanowiła zorganizować się i powołać do życia Stowarzyszenie W Kręgu Formy.

Grupa inicjuje cieszące się zainteresowaniem treningi na świeżym powietrzu w różnych ciekawych miejscach w Jaworznie. Członkowie bardzo zangażowali się w pomoc Stowarzyszeniu Rowerowemu Cztery Pory Roku Jaworzno przy organizacji V Rajdu Cztery Pory Roku Wiosna 2018.

Za energetyczną rozgrzewkę pod Galerią Galena przed startem, a także za szereg ciekawych konkurencji zwinnościowych już nad Zalewem Sosina, odpowiadali właśnie oni. Uczestnikom, którzy dzielnie przebyli zaplanowaną trasę, nie pozwolili osiąść na laurach i zaprzęgli ich do udziału w różnorakich slalomach, do konkursu na najwolniejszą jazdę na rowerze, a nawet do przeciągania liny! Konkurencja wzbudziła wiele emocji tym bardziej, że wzięły w niej udział kilkuosobowe reprezentacje grup rowerowych (i nie tylko) z różnych miast.

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us