Menu
reklama
reklama
reklama

Nocna Droga Krzyżowa wokół kolegiaty

drogakrzyzwokolkolegiaty 55Bardzo wnikliwe obserwacje życiowych epizodów, współczesnych trendów w społecznym życiu, w życiu publicznym stały się kanwą do rozważań w trakcie drogi krzyżowej odprawionej wokół Kolegiaty w nocy z piątku na sobotę.

Świat dziś zadziwia zagubieniem, codzienność kreowana w wielkiej części przez media przekonuje nas, że tylko wartości materialne, tylko to, co zdobędziemy bezwzględną konkurencją walką z innymi jest ważne.


To nic, że każdy doskonale wie, że to za jakiś czas, wcześniej czy później ważne nie będzie, ze staniemy równi przed jedyna pewna rzeczą w naszym życiu, niezależnie od tego, czy wierzymy w Boga czy nie.
Ci, którzy wierzą, mają jednak perspektywy, niewierzący żadnych nadziei nie mają. Choć sporo z nich w obliczu śmierci zmienia zdanie.


O tym warto porozważać nie tylko podczas wielkiej soboty, świąt, ale od czasu do czasu zastanowić się we własnym wnętrzu.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Drogi Krzyżowej.

 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us