Menu
reklama
reklama
reklama

Makar i jego kumple - Dzieci Kukurydzy

makar0418Makar i jego kumple - Dzieci Kukurydzy wracają ponownie rozgrzeją nasz klub do czerwoności.
Makar & Children of the Corn to projekt Makara (Andrzeja Makarewicza) oraz młodych muzyków: Grzegorz Świerka (bas) oraz Kamila Olesiński ego(perkusja).

Ich muzyka nawiązuje do rocka, bluesa oraz muzyki w klimacie soundtracków z filmów Quentina Tarantino.

POPRZEDNI KONCERT W JAZZ CLUB MUZEUM

Zespół sporo koncertuje zarówno w klubach ajk i na festiwalach: Suwałki Blues Festiwal (Suwałki), Lauba Pełna Blusa (Chorzów), Był Sobie Blues(Tarnów). Sam Makar jest rozpoznawalną postacią polskiej sceny muzycznej. Jest laureatem festiwali Opole Festiwal 2013, Rawa Blues Festiwal, Sopot Blues Festiwal i wielu wielu innych. Grał w takich zespołach jak Sewen B, Bum Bum Brothers, Gienek Loska Band, Heavy Hores (Scotland), czy Makar Trio.

Ich koncerty są niesamowicie gorąco odbierane, nie dziwi więc fakt, iż w ubiegłym roku zajęli II miejsce w plebiscycie kwartalnika Twój Blues na odkrycie roku.
Obecnie zespół pracuje nad drugą płytą.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us