Menu
reklama
reklama
reklama

Zbliża się 3 koncert dla Domu Dziecka

kamillach0617Stowarzyszenie "Jaworzno to My" nie ustaje w działaniach charytatywnych na rzecz Domu Dziecka, czyli Powiatowej Placówki Opiekuńczo wychowawczej w Jaworznie.

Już po raz trzeci zostaje zainicjowane przedsięwzięcie mające na celu zbiórkę środków na wypoczynek letni podopiecznych placówki.

Działania są bardzo skuteczne - Stowarzyszenie z pomocą różnych osób i instytucji zebrało w roku ubiegłym kwotę 22 tysięcy złotych,

Czy w tym roku kwota będzie podobna?

Na pewno życzeniem byłoby przekroczenie jej, bo uśmiech dzieci jest dla organizatorów najważniejszym celem.

Wspomnijmy - WIELKI KONCERT DLA DOMU DZIECKA 2017

Na spotkaniu Młodzieżowej Rady Miasta w dniu 12 kwietnia 2017 roku pojawił się Prezes Stowarzyszenia ,,Jaworzno to My" Kamil Łach, który przybliżył radnym tegoroczne założenia planowane w ramach III Koncertu Charytatywnego na rzecz Domu Dziecka w Jaworznie, który odbędzie się 20 maja w Młodzieżowym Domu Kultury.

Członkowie Młodzieżowej Rady ponownie zajmą się zbiórką pieniędzy na terenie jaworznickich szkół.

I my kibicujemy przedsięwzięciu, już dziś zapraszając do współpracy i do ofiarności.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us