Menu
reklama
reklama
reklama

Targi budownictwa po raz 21 otwarte!

targibuddz118 44Sporym sukcesem frekwencyjnym cieszą się 21 targi "Twój dom Twoje otoczenie" organizowane przez firmę Promocja - Targi z Wadowic.Czy rekord odwiedzin padnie wobec nieco utrudnionego dostępu do hali? Trudno powiedzieć. Niemniej udało się tak zorganizować otoczenie, ze wystawcy pomieścili się.

Na liczbę odwiedzających może mieć wpływ niedziela, bowiem jest to niedziela niehandlowa, toteż zamiast do galerii rodziny mogą się wybrać w ramach relaksu do hali i tam spróbować zaplanować wydatki związane z mieszkaniem, domem, czy ogrodem.

targibuddz118 56Zawsze  obecność jaworznian świadczy o dużym zainteresowaniu podniesieniem bądź zmianą komfortu życia i planach na przyszłość jeśli chodzi o zamieszkanie i taką naszą zwykła domową codzienność.

Oficjalne otwarcie nastąpiło o godzinie 11 przez właścicielkę firmy Promocja - Targi, Wiolettę Ochman a uatrakcyjnieniem tego momentu było rozdanie nagród w ogłoszonym w szkołach konkursie plastycznym.

Dzieci ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych przygotowywały prace dotyczące szeroko rozumianego domu i otoczenia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przedpołudnia w hali.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us