Menu
reklama

Przemienienie Pań na jaworznickim rynku

  • Autor 

metamorfozy240518 96Ta impreza nie wymaga wielu słów. Wszędzie tam, gdzie są piękne Panie, wszelkie opisy, zachwyty słowne można pozostawić poetom.

Dziennikarzom pozostaje oprzeć się na suchym fakcie, że wydarzenie się odbyło i że było udaną współczesną próbą zamiany kopciuszka w królewnę.

Wszystko polegało na takim przemienieniu wyglądu pań przez specjalistki od urody, stylu, wyglądu, aby otrzymały one nową osobowość, nową urodę, aby wydobyć z nich wszystko to, co w nich piękne.


metamorfozy240518 25Konkurs trwał dłużej, a właśnie w piątek na rynku odbyło się jego zakończenie - finał, który polegał na przygotowaniu trzech Pań do oceny przez publiczność.

A więc "zrobione" zostały włosy, fryzura, rzęsy, makijaż, zostało dobrane odzienie.

Najważniejszym zadaniem organizatorów, było wywołanie uśmiechu na ich twarzach, aby przystępując do zabiegania o głosy, urzec głosującego i zdobyć jak najwięcej punktów.
Do końca nic nie było wiadome.

Ogłoszenie wyników odbyło się w obecności Pani Prezydent Moniki Bryl, która wsparła organizatorów w tej zabawie, pod nazwą "Metamorfozy".
metamorfozy240518 118Wcześniej pomogła organizacyjnie, a dziś przyniosła niezwykle praktyczne upominki w postaci jaworznickich lusterek, takich małych, do torebki, w których każda jaworznianka będzie tą najpiękniejszą kiedy tylko je o to zapyta.

I tak najwięcej punktów otrzymała Pani której niewątpliwym walorem była zarówno uroda, jak i stylizacja częściowo na Marylin Monroe, częściowo na Sharon Stone. Zresztą te dwie aktorki mają ze sobą wiele wspólnego. Nasza Jaworznianka jednak okazała się tą najpiękniejszą.
A więc nie tracąc czasu na słowa, zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us