Menu
reklama

Święto Rodziny - jaworznianie umieją się bawić w plenerze

  • Autor 

swietorodziny2018dz2 93Święto rodziny w swoim drugim dniu było równie piękne i dynamiczne, jak jego początek. Zamówiona pogoda nie zawiodła, rodzice z dziećmi przybyli aby skorzystać z przygotowanych atrakcji, ale jedną z największych korzyści była nieskrępowana, niecodzienna możliwość spotkania się ze sobą, co podkreślali nasi rozmówcy.

Mieszkańcy przypomnieli sobie swoich znajomych, odnowili kontakty, umawiali się na prywatne okoliczności, czasem po długim okresie, kiedy po prostu nie widywali się ze sobą.

To chyba mniej spodziewany efekt zorganizowania takiej imprezy w Jaworznie i to właśnie poza ścisłym centrum.


swietorodziny2018dz2 70Pod hasłem Jaworzno Wspiera Rodziny bawili się więc i dzieci i rodzice i dziadkowie, którzy pewnie również przypomnieli sobie, że nie tylko telewizor, nie tylko grill, ale żywa, plenerowa aktywność jest ważnym elementem codzienności i chyba najważniejszym.

Podczas występów na scenie i przeróżnych konkursów oraz zabaw między mieszkańcami przechadzali się rozmawiając z nimi Prezydent Pan Paweł Silbert i Zastępca, Pani Monika Bryl, która z nieukrywaną radością obserwowała efekt własnej inicjatywy jaką jest właśnie święto rodziny.

Ale aby nie było tak, że tylko jednak w jednym miejscu miasto pobudza aktywność, już wkrótce rusza program skierowany do mieszkańców dzielnic, podczas którego w wielu miejscach w mieście odbędą się imprezy integrujące i zachęcające do wspólnego spędzania czasu.

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ Z DRUGIEGO DNIA ŚWIĘTA RODZINY

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us