Menu
reklama

Niepokonani w drodze na Hel zbliżają się do celu.

  • Autor 


niepokonani hel 2Jaworzniccy rowerzyści już nie jeden raz pokazali na co ich stać. Co rusz widzi się na portalach społecznościowych wpisy o pokonywaniu coraz to większych odległości podczas dziennych wypraw w różne okolice naszego regionu. Czasem niewiarygodną jest informacja, o przebyciu tam i z powrotem 140, 160 kilometrów.
Nic to jednak nie znaczy z wyczynami grup rowerowych których członkowie codziennie trenują, poprawiają kondycję i biją coraz to większe rekordy.

Ale czym innym jest jednorazowa wyprawa w sobotę a czym innym codzienne kręcenie tak, aby pokonać odległość na przykład nad morze.
Taki cel postawiła przed sobą grupa Niepokonani, która wyruszyła kilka dni temu na Hel i szybko zbliża się do celu.

Zainspirowani zostali ubiegłorocznym wyjazdem Grupy Rowerowej O'Rety Team Mikołów i postanowili podobną trasą dojechać na sam kraniec Polski - na Hel.
10 osób walczy codziennie ze swoimi słabościami, z często nieprzychylną pogodą, pokonując dziennie około 130 kilometrów.
Codziennie robią zdjęcia, którymi zapewne pochwalą się po powrocie. A dziś nadesłali do nas przekrojową fotorelację z już przebytego dystansu.

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us