Menu
reklama

Letni Festiwal Rocka - koncerty 29 lipca

  • Autor 

lfr2018 II 49Trzy zespoły, jak zwykle w niedzielne popołudnia wystąpiły na scenie klubu Relax w ramach II Letniego Festiwalu Rocka.
I to rzeczywiście był wieczór rockowy, choć oczywiście odmiany w ramach tej kategorii różniły się znacznie między sobą. Pierwszy to Full Light, który intensywnie koncertuje o tworzy oraz nagrywa nowe utwory.
Skład stanowią mieszkańcy Piekar Śląskich - Dariusz Badora, Grzegorz Badora, Konrad Pałka, Krzysztof Ludyga, Adam Skrzypiec i Jan Książek.
Zaprezentowane w Jaworznie utwory nawiązywały do klasycznego rocka stanowiąc dobre rozpoczęcie wieczoru.


lfr2018 II 79aGrupa Tearapolka ujęła klasycznym trzyosobowym składem robiącym spor hałasu na scenie. Ale atutem grupy są niewątpliwie teksty wyśpiewane w pankowym stylu, traktujące o naszej codzienności i to nie tylko tej, z podwórek, czy sfery uczuciowej, ale ze świata polityki, na bieżąco komentujące to, co dzieje się, a co możemy oglądać w środkach masowego przekazu.

Bezlitośnie obchodzą się z politykami, choćby tymi, którzy zasłynęli z hasła "kamieni kupa"...

Skład - Marian (dla przyjaciół Maniek) - bas, wokal, Andriej Alosza Andriejew - gitara, wokal, Wacław Stanisław - perkusja, brak wokalu. Pochodzą z Chełmka i Oświęcimia.

lfr2018 II 117Na koniec gościliśmy na scenie Stonage Full Of Sun z - grupę z której skład stanowią Sebastian Sokołowski - gitara basowa, Piotr Adamczyk - perkusja, Sebastian Býma - gitara akustyczna, elektryczna, Nicolle Býma - głos.
Tu nastąpiła szokująca sceniczna akcja wykonana przez wokalistkę, która zapewne inspirowana awangardowymi sławami takimi jak choćby Janis Jopplin, zapełniła scenę niezwykłą choreografią, niestety trochę przeszkadzającą w odbiorze muzyki.
Ale i takie sceniczne szaleństwa mogą się podobać o czym świadczył odbiór kapeli w Klubie Relax.
Zapraszamy do GALERII ze zdjęciami z koncertów.

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us