Menu
reklama

Ruszyła pielgrzymka Grupy Złotej na Jasną Górę

  • Autor 

pielgrzymka 80818 62O 7.30 msza święta, a kilka minut po ósmej wymarsz w stronę Szczakowej, jak zwykle ulicą Świętego Wojciecha.

Tak rozpoczęła się kolejna pielgrzymka grupy Złotej na Jasną Górę.

Kilkadziesiąt osób u progu niezwykle upalnego okresu, zdecydowało się poświęcić kilka swoich dni pięknemu celowi, jakim jest dialog z Bogiem, świętością, modlitwa oraz nabranie bożego wsparcia na następny rok.

Pierwsze kilkaset metrów przeszli w towarzystwie Zastępcy Prezydenta Jaworzna Pani Moniki Bryl i Dyrektora Biura Poselskiego Pana Dariusza Starzyckiego, Macieja Stanka.


Już pierwsze godziny nie były łatwe. Najpierw upał, a potem, kiedy dochodzili do Olkusza przeszła nad nimi wprawdzie orzeźwiająca, ale mocna ulewa. Pielgrzymi przygotowani są na takie ewentualności i każdy z nich mówi, że nawet te doświadczenia nie są niczym strasznym, bo jest to kontakt z naturą, kierowana przecież przez Najwyższego. Warto dla Niego przejść przez niedogodności.
Życzymy im wielkiej duchowej odnowy i zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z wymarszu oraz z postoju w Żuradzie u granic Olkusza.


 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us