Menu
reklama

Na Borach bawiono się kolorowo, głośno, melodyjnie i bajkowo.

  • Autor 

archettidzielnbory180818a 190"Kolejna fantastyczna zabawa w ramach programu "Aktywne Dzielnice", która tym razem odbyła się na Borach. Nie można było się nudzić" - tak zaanonsowało Centrum Kultury Archetti swój wpis na portalu społecznościowym, zwiastujący większą całość relacji.

Archetti ma swoją galerię, a my mamy swoją. Zaprezentujemy ją z podziwem dla instytucji, która siłami dosłownie kilku osób potrafi rozruszać największego leniucha, ponuraka, czy śpiocha.

Atrakcje zwyczajne, proste zabawy, które jednak są doskonałą alternatywą do grzebania w komputerach, tabletach czy telefonach.

Bo nie o to chodzi, aby dorośli mieli "święty spokój znajdując zajęcie swoim maluchom, ale o to, aby umieli z dziećmi spędzać czas, aby znali zabawy, możliwości wspólnego przeżywania chwil.
Jaworzno wspiera rodziny - tak brzmi nazwa programu realizowanego przez miasto, a wsparcie to obejmuje również tego typu inicjatywy, podkreślające rolę rodziny jako środowiska, w którym można wspólnie przeżywać nie tylko domowe obowiązki.

Zachęcamy do odwiedzenia profilu społecznościowego Archetti i jego polubienia

Zapraszamy do GALERII z Aktywnych Dzielnic na Borach

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us