Menu
reklama

Przebojowy koncert eM Bandu

  • Autor 

emband300918 28Nieco zawiedziona była publiczność, kiedy dowiedziała się, że zapowiadanego artysty z Wielkiej Brytanii nie będzie.

Ale publiczność swojemu idolowi jest w stanie wybaczyć wszystko, tym bardziej, że jego absencja to nie widzimisię, tylko poważna choroba, która nie pozwoliła mu wsiąść do samolotu i przylecieć do Polski.

Gordon Haskell już rok temu, kiedy wraz z jaworznickim eM Bandem występował w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, nie wyglądał najlepiej, co zmartwiło jego fanów, ale koncert był rewelacyjny, więc być może to była chwilowa słabsza dyspozycja fizyczna.
Tym razem jednak musiał zostać w domu.


emband300918 16Koncert w Młodzieżowym Domu Kultury  oczywiście odbył się i nie zawiódł publiczności.

Trzech doskonałych wykonawców, dwa ogólnie rzecz biorąc style muzyczne zachwyciły widzów.
a scenie pojawił się Jerzy Główczewski, profesor Akademii Muzycznej w Katowicach, saksofonista, jeden z najbardziej utytułowanych w naszym kraju, a i poza jego granicami. Dał koncert jazzowy oczywiście z towarzyszeniem eM Bandu, stając tym razem przed orkiestrą a nie w jej szeregach.

Drugą część już bardzo rozrywkową opartą o muzykę popularną, niemniej równie rewelacyjnie zagraną wypełnili Weronika Skalska oraz Marcina Jajkiewicz. Szereg doskonałych światowych przebojów zaśpiewali brawurowo, satysfakcjonując publiczność.
UWAGA! Fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania - wykupienia licencji. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ! .

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us