Menu
...
reklama

Dzień Edukacji Narodowej

dzienedukacji18Dzień Edukacji Narodowej jak co roku był okazją do wyróżnienia nauczycieli, którzy swoją pracą potwierdzają wyjątkowość zawodu i swojego powołania.

Nauczycielem nie jest się tylko dlatego, że się ma takie wykształcenie.

Misja człowieka, który ma przygotować do życia dzieci, czy młodzież jest misją szczególną, niezależnie na jakim etapie kształcenia się uczeń znajduje.

Bo uczeń zawsze traktuje swojego wykładowce i wychowawcę jak pewien autorytet. Mówimy oczywiście o uczniu, który nauczyć się chce.A więc jeśli nauczyciel popełni jakiś błąd, włącznie z błędem wychowawczym, będzie to rzutowało na całe życie podopiecznego.

dzienedukacji2018 9Ponad czterdziestu nauczycieli otrzymało nagrody Prezydenta Miasta. Dodatkowo jaworzniccy nauczyciele zostali docenieni Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej, Medalami Komisji Edukacji Narodowej i Nagrodą Śląskiego Kuratora Oświaty.

Gratulacje podczas uroczystości składali m.in. Paweł Silbert Prezydent Miasta Jaworzna jego zastępcy Tadeusz Kaczmarek i Monika Bryl, Poseł na Sejm RP Dariusz Starzycki, Radni Rady Miejskiej, przedstawiciele organizacji nauczycielskich i związkowych.UWAGA! Fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również
społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania - wykupienia licencji. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ! .


Skomentuj

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz. Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
Nie będą publikowane:
- Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp.
- Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji.
- Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań
Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us