Menu
reklama

Opłatkowe spotkanie na Manhattanie

  • Autor manhattan151218 68
Miłe, jak co roku spotkanie świąteczno opłatkowe zorganizowało Stowarzyszenie Kupców Manhattan. Już godzinie 10 zaczęły rozbrzmiewać dźwięki muzyki kapeli, która przyjechała specjalnie na te okazję z Mszany Dolnej.

manhattan151218 24Kupcy, z zarządem na czele częstowali gorącym barszczykiem, drożdżówkami i wypiekami domowej roboty, a zebrani i zaproszeni a także przypadkowi goście, klienci sklepów umiejscowionych na terenie obiektu mogli wraz z muzykami pośpiewać i złożyć sobie nawzajem życzenia.

Zaszczytem była obecność Pełnomocnika Prezydenta, Pana Łukasza Kolarczyka, Radnej Sejmiku Śląskiego Pani Marii Materli, oraz jaworznickich radnych P.T. Teresy Kondoszek, Marzeny Czarny, Macieja Stanka.

Życzenia wraz z poświęceniem świątecznego poczęstunku złożył ksiądz parafii na Podłężu.
Oprócz kapeli góralskiej goście wysłuchali kolęd angielskich, które przygotowała szkoła języka Angielskiego British Cottage.

Andrzej Kościański, Jadwiga Grzybek, Maria Królikowska, to osoby, które niezawodnie tworzą wspaniałą atmosferę przedświąteczną, organizując tego typu spotkanie integrujące lokalną społeczność. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i migawki filmowej z przedpołudnia na czerwonym Manhattanie.

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us