Menu

Letni Festiwal Rocka - dzień 2

  • Autor lfr2019 2 16
Mamy za sobą dwa dni letniego Festiwalu Rocka. Wcześniej umieścilismy zdjęcia z dnia pierwszego, czyli z soboty, 13 lipca, a teraz przyszła pora na niedzielne koncerty, w których wystąpiły trzy zdecydowanie różniace się od siebie zespoły Möönshiners i Warhlack - oba z Katowic oraz jaworznicka Noc Na Wycieraczce, dobrze znana fanom festiwalu.


Möönshiners to kapela nawiązująca do tradycyjnego rocka sprzed 30, 40 lat, kojarząca się nieco z poczciwym Glam Rockiem, ale i z zespołem takim, jak Judas Priest, a to za sprawą niespotykanej mocy wokalisty, którego warto było posłuchać i skojarzyć z Noddy Holderem, czy Romem Halfordem.

Drugi zespół bardzo mocny w brzmieniu, u którego wokalisty zdecydowanie przyciągały wzrok niecodziennie długie dredy i oczywiście nasza noc na wycieraczce, która rozbawiła publikę swoimi interpretacjami znanych światowych przebojów.
UWAGA Fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do domowego użytku. Ściąganie i publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania - wykupienia licencji. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ!

lfrii

lfr2019 2 64

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us