Menu

Letni Festiwal Rocka Dzień 4

  • Autor 

lfr 2019 4 25
Zakończył się Letni Festiwal Rocka w Kubie Relax

To już trzecie edycja imprezy która staje znana w środowisku prawdziwych fanów najbardziej popularnego nurtu w muzyce. Obejmuje wiele trendów i kierunków, wiele sposobów wyrażania przez muzyków swojej rockandrollowej natury.

Czwarty dzień to finał, podczas którego mieliśmy okazje zobaczyć i usłyszeć trzy zespoły o zróżnicowanej dawce energii, niemniej w każdym przypadku była to energia z najwyższej półki.

Jako pierwszy zagrał zespół My Own Wasteland, który już jest dobrze znany festiwalowej widowni, jako że wygrał imprezę w roku 2018. Młode trio z Warszawy założone w 2017 roku, to tytułowana kapela zgarniająca nagrody na przeglądach i biorąca udział w wielu wydarzeniach rockowych w Polsce.

Zespół Master Men zasługuje w naszym portalu na osobny artykuł, który dostępny jest TUTAJ - KLIKNIJ,

Natomiast na zakończenie bardzo rozrywkowa kapela pod nazwą Trafiłem na owczarnię. To zespół grający melodyjny rock z lekkimi tekstami i nutką punk-rocka. Obecnie gra w Dąbrowie Górniczej, gdzie cały czas pracuje nad nowym materiałem koncertowym.
UWAGA Fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do domowego użytku. Ściąganie i publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania - wykupienia licencji. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ!lfr 2019 4 136

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us