Menu

Master Men na Letnim Festiwalu Rocka

  • Autor 
lfr 2019 4 58
W ostatnim dniu Letniego Festiwalu Rocka na scenie Klubu Relax wystąpił dobrze znany, zarówno z koncertów, jak i z wydanych dwóch świetnych płyt, zespół master Men.

Grupa jest związana z Klubem Relax - tam przeprowadza próby i tam regularnie koncertuje.

Tym razem widownia LFR miała okazję posłuchać zarówno starszych, jak i najnowszych dokonań zespołu, który wciąż ma nowe pomysły, zaskakuje nowatorstwem, jednocześnie cały czas nawiązując do klasycki mocnego rocka znanego na świecie już do lat 70 XX wieku.

Oto jak przedstawiają się na swojej stronie

MASTER MEN – to wielbiciele kosmicznych wojaży po galaktykach rocka - tak pisza o sobie - w czasoprzestrzeni początku roku 2018 osiągnęli zamierzony cel i przesłali z kosmosu na ziemię wiadomość w formie płyty z oznaczeniem podróży „From the Moon”, wydaną przez stację kosmiczną LYNX MUSIC. Załogę tworzy pięciu pasjonatów: trzech którzy pamiętają jeszcze pierwsze lądowanie na Srebrnym Globie w roku 1969 oraz dwóch młodszych, którzy dołączyli do załogi jakiś czas po wydaniu przez załogę MASTER MEN pierwszej płyty „Through the Window” (2015). Z poprzedniej wiadomości „Through the Window” i obecnie przesłanej „From the Moon” można się dowiedzieć, że załoga gra rocka z małą domieszką progresji, z tekstami w języku angielskim, rozumianym zwykle w całej galaktyce. Jednak w aktualnej wyprawie, załoga przesyła wiadomości w języku polskim i zamierza nagrać je w formie mocniejszych, ale melodyjnych kawałków już w niedługim czasie, jeśli tylko trafi na właściwą stację kosmiczną, która dobrze zarejestruje to przesłanie i skutecznie wyśle w formie płyty w nieznane zakątki świata. W obecnej podróży zaśpiewa Olaf, na bębnach zagra Maciej, który wraz z niskim brzmieniem gitary basowej Staszka nada tempo, a klawisze Damiana przy udziale gitar Zbyszka wypełnią to wszystko melodią i mocą. Bez względu na efekty ich wyczynów, muzykowanie to dla nich kosmiczna przyjemność.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu poczas letniego Festiwalu Rocka 2019

lfr 2019 4 86

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us