Menu

9 medali Sparty Jaworzno na Otwartym Pucharze Śląska Ju Jitsu GI/NO GI

sparta1015W dniu dzisiejszym w Katowicach nasza 5 osobowa reprezentacja wzięła udział w Otwartym Pucharze Śląska w Ju Jitsu Ne Waza Gi i No Gi.
Zawody były świetną okazją do sprawdzenia swoich umiejętności oraz na debiut dwóch młodych zawodników - Kacper Lipiński zdobył srebrny medal w kategorii Kadet NO GI Open, natomiast Martin Szec najpierw zdobył złoty medal w kategorii junior - 81 kg NO GI, po czym zdecydował się na start z seniorami w wadze do 77 kg, w której zdobył brązowy medal. Wśród seniorów swój pierwszy medal z zawodów chwytanych przywiózł Bogusz Szynalik - srebro kat. - 94 kg NO GI.
Najwięcej bo aż 3 medale zdobył Andrzej Miąsko - złoto w kat. - 62 kg Gi, srebro w kat. - 62 kg NO Gi oraz brąz w kat. - 69 kg Gi. Na koniec Tomasz Martyka wywalczył dwa złote medale w dwóch kategoriach - 85 kg - Gi oraz NO Gi.  \
Dziękujemy sponsorom, oraz Urzędowi Miasta Jaworzna, ponieważ dzięki dotacjom możemy startować w zawodach w ramach zadania "Promowanie brazylijskiego jiu-jitsu w Jaworznie oraz start w prestiżowych turniejach brazylijskiego jiu-jitsu i ju-jitsu na obszarze Polski."