Menu
reklama

Prawie sto tysięcy klientów na otwarciu Galerii Galena


Koncert Katarzyny Skrzyneckiej Custom98 tysięcy klientów odwiedziło Galerię Galena w pierwszych trzech dniach otwarcia. Od piątku do niedzieli mieszkańcy Jaworzna i okolicznych miejscowości licznie przybyli, by zapoznać się z nowym miejscem zakupowym i rozrywkowym w Jaworznie.

Wielkie otwarcie dla wszystkich klientów poprzedziła gala dla gości specjalnych, wśród których znalazły się osoby, które brały udział w powstawaniu inwestycji, przedstawiciele lokalnych urzędów i instytucji. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Ewa Bobkowska - Prezes firmy PA NOVA SA, która jest inwestorem, generalnym wykonawcą oraz właścicielem Galerii Galena, Barbara Cyganik - Dyrektor Centrum Korporacyjnego BOŚ w Katowicach, Paweł Silbert ? Prezydent Jaworzna oraz Henryk Lokaj ? Dyrektor Kontraktu. Po ceremonii otwarcia galerii odbył się koncert Marka Dyjaka. Goście mogli nie tylko obejrzeć nowy obiekt, lecz także zrobić pierwsze zakupy w sklepach Galeny.

koncert DonatanCleo2 CustomW piątek, 20 listopada Galeria Galena powitała klientów z Jaworzna i okolic. O godzinie 9.00 Galena dosłownie wypełniła się klientami. Liczne promocje i oferty specjalne przyciągnęły tłumy gości. Niewątpliwie dużą  atrakcją dla mieszkańców Jaworzna  i okolicznych miejscowości był program rozrywkowy przygotowany z okazji otwarcia galerii.
W piątek na scenie zaśpiewała Katarzyna Skrzynecka. Klienci mogli wysłuchać wielu popularnych przebojów w wykonaniu artystki, znanych z telewizyjnego programu muzycznego, którego pierwszą edycję Katarzyna Skrzynecka wygrała.

koncert Weekend 3 CustomW sobotę na scenie pojawił się Donatan & Cleo. Dynamiczna muzyka porwała publiczność
do wspólnej zabawy. Nie zabrakło również  największego hitu duetu ?My Słowianie?, którym Donatan i Cleo podbili polską scenę muzyczną.
Koncertowe otwarcie Galeny zakończył występ zespołu Weekend. Plac wokół sceny w galerii wypełniły tłumy fanów Radka Liszewskiego. Znany z doskonałego kontaktu z publicznością lider zespołu wywołał ogromny entuzjazm wśród gości galerii.
Otwarciu Galerii Galena w Jaworznie towarzyszyło mnóstwo innych atrakcji. Sklepy przygotowały specjalne rabaty, na pasażu odbywały się animacje dla dzieci, konkursy, promocje. Galeria przygotowała dla klientów akcję wspierającą sprzedaż. Klienci, którzy zrobili zakupy w czasie weekendu mogli odbierać atrakcyjne upominki: wieszaki na ubrania, parasolki i torby na zakupy.
Galeria Galena to 31 tysięcy m2 powierzchni handlowej i ponad 100 punktów handlowo-usługowych. Poziom komercjalizacji w dniu otwarcia wynosił 95%.

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us