Menu
reklama
reklama
reklama

Zabawa karnawałowa w Domu pomocy Społecznej

dpskarnaw 6Karnawał w tym roku jest wyjątkowo krótki.
Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej z przytupem zakończyli go zabawą karnawałową.
Przygotowania do do tej imprezy trwały już od kilku dni. Trzeba było przemyśleć kreację, zdecydować czy idziemy w oryginalność czy raczej  stawiamy na standardy. Zabawy i śmiechu było co niemiara przy szykowaniu strojów i makijażu a później kiedy poszczególne osoby pojawiały się na holu prezentując wynik swoich zabiegów.
I tak na parkiecie pojawił się skin z irokezem, siostra zakonna do pary z księdzem, księżniczka, pirat, klaun, elegancka dama, diabeł, pocahontas, kowboj i wielu innych.


Jak miło było odetchnąć od strapień dnia codziennego i potańczyć w rytm znanych i lubianych melodii które wyśpiewywał Pan Dariusz Fec.
Zabawy w naszym domu są tradycja bardzo lubiana przez mieszkańców. Jest to czas wyjątkowy. Podczas tych kilku godzin każdy może zapomnieć o codzienności, nacieszyć zabawą i poczuć się jak za dawnych beztroskich lat.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us