Menu
reklama
reklama
reklama

Re:akcja w depresji - Wyprzedzić smutek - środa 17.00

 

wyprzedzcsmutek1 CustomJuż jutro 23 marca zakończenie akcji psychoedukacyjnej "Re:akcja w depresji".

Zapraszamy więc do Miejskiej Biblioteki Publicznej Rynek Główny 17 o godz. 17.00 na wykład „Wyprzedzić smutek  - o profilaktyce zaburzeń depresyjnych”   prowadzony  przez Annę Dudek - Smaka, psychologa, psychoterapeutę z Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii SELF.

Tematyka wykładu dotyczyć będzie  znaczenia zdrowego trybu życia w zapobieganiu depresji oraz tego w jaki sposób nasze  codzienne funkcjonowanie, może sprzyjać utrzymaniu dobrego nastroju. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us