Menu
reklama
reklama
reklama

Victoria powalczy o awans

victoria260316 1Już w sobotę Victoria 1918 Jaworzno rozpocznie ligowe zmagania w chrzanowskiej B-klasie.  Jaworznianie po rundzie jesiennej są niekwestionowanym liderem rozgrywek.

Wyjątkowo pierwsze spotkanie Victoria rozegra na stadionie „Azotania”, w najbliższą sobotę o godz. 11:30. Jaworznianie rundę wiosenną rozpoczną we wzmocnionym składzie. Do zespołu po latach powrócił Bartłomiej Kędzierski, Grzegorz Szwed oraz Grzegorz Rosa. Pierwszym rywalem biało-zielonych będzie Korona Mętków.

W okresie przygotowań do rundy Victoria rozegrała osiem spotkań sparingowych. Bilans dla Jaworznian jest korzystny, pięć zwycięstw i trzy porażki. Kibice biało-zielonych mogą z optymizmem wyczekiwać początku rozgrywek w których trudno będzie znaleźć mocnego na Victorię. Jaworznianie w samej tylko rundzie wiosennej aż trzynaście z czternastu spotkań wygrali, tracąc 6 bramek przy 61 strzelonych.

Inauguracja rozgrywek B-klasy
Victoria 1918 Jaworzno – KS Korona Mętków
26 marca 2016 r., godz. 11:30
Stadion „Azotania”, ul. S. Moniuszki 95

victoria terminarz2016 1 Custom

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us