Menu
reklama
reklama

Pierwszy jaworznicki Night Biking Anno Domini 2016

nightbik160416005Ruszyli około 19. 30 - pierwszy tegoroczny Night Biking odbył się w sobotę, 16 kwietnia.
Coraz lepiej zorganizowana impreza przyciąga coraz większą liczbę cyklistów, którzy przyjeżdżają do Jaworzna z wielu miast okolicznych i zapewne jaworznianie odwdzięczą się swoją obecnością, kiedy inni będą u siebie „bajkować”.
Na rynku zgromadziło się wielu rowerzystów dla których organizatorzy przygotowali sporą dawkę emocjonującej rozrywki. Ponieważ znaleziono sponsorów, darczyńców, którzy ofiarowali sporo gadżetów i przedmiotów służących poprawie bezpieczeństwa w jeździe na rowerze, postanowiono nie rozdawać ich ot tak sobie, ale zorganizować małe konkursowe zmagania.


nightbik160416028Aby otrzymać lampę, gogle, kask, licznik, czy inne drobne akcesoria należało wymyślić i powiedzieć wierszyk dotyczący sportu rowerowego.

Ale ponieważ nie każdy jest poetą na zawołanie, dopuszczono do konkurencji także wszelkie inne formy mówione i śpiewane i zabawa trwała w najlepsze do samego odjazdu. Trasa prowadziła z Centrum poprzez Leopold, na Osiedle Stałe i z powrotem do centrum. Dużą atrakcją był przejazd pod Galerią Galena - na co zgodziły się właściciele obiektu.
A my mamy trochę zdjęć z kilku chwil przed startem.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us