Menu
reklama
reklama
reklama

Hospicjum serdecznie dziękuje za wsparcie

hospicjumpodziekKolejny już rok jesteście Państwo z nami i kolejny rok pamiętacie o potrzebach Pacjentów hospicyjnych, którymi opiekujemy się na co dzień.

Dziękujemy serdecznie tym wszystkim, którzy wiernie są z nami od lat, jak i tym którzy w tym roku postanowili swój 1% przekazać właśnie Hospicjum.

W imieniu naszych Pacjentów wyrażamy Państwu ogromną wdzięczność za dostrzeżenie potrzeb ludzi cierpiących i chęć pomocy. Dziękujemy także za zaufanie, jakim Państwo obdarzyliście Hospicjum. Każda złotówka z 1% Waszego podatku będzie wykorzystana dla pacjentów hospicyjnych.

Dziękujemy i mamy nadzieję na Państwa pamięć o nas.

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us