Menu
reklama
reklama
reklama

3 x R - Rodzinny Rajd Rowerowy 12 czerwca

rowery120616036Z inicjatywy posła na Sejm RP, Pana Dariusza Starzyckiego, Aleksandra Duklińskiego, oraz założyciela Team Jaworzno, Grzegorza Oleksiaka na starcie pierwszego Rodzinnego Rajdu Rowerowego w Jaworznie stanęło kilkaset osób. Docelowo miało być ich 500 - o dokładnej liczbie dowiemy sie po zakończeniu imprezy.

Jechaliśmy w trójkę na rowerach podczas jednego z Night Biking w Jaworznie - wspomina Poseł Starzycki - od słowa do słowa doszło do rozmowy na temat możliwości organizacji podobnej tego typu imprezy, ale przeznaczonej dla całych rodzin.


rowery120616064Długo nie trzeba było czekać na spotkanie inicjujące przygotowania do tego wydarzenia i tak dziś, 12 czerwca o godzinie 13 ruszył rajd, który przejechał przez ulice: Pocztową, Grunwaldzką, Insurekcji Kościuszkowskiej, Pstrowskiego, Gutmanów, Krakowską,  DK 79 (ścieżka rowerowa), Generała Karwety, Wiosny Ludów, Inwestycyjną, Wygodę, Zwycięstwa, i przez las do Promiennej, a następnie Martyniaków, Moniuszki do stadionu MCKiS.

Świetnie zorganizowani rowerzyści szybko uporali się z procedurami na starcie i punktualnie o 13 cała kawalkada ruszyła, aby spotkać się na stadionie, gdzie trwają Dni Jaworzna. Ze startu mamy sporą dawkę zdjęć. ZAPRASZAMY DO GALERII

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us