Menu
reklama
reklama
reklama

Spartanie na obozie MUAY THAI z mistrzami z Tajlandii

 

sprta0716 2W dniach 20-27 lipca reprezentanci Sparty Jaworzno wraz z trenerem Tomaszem Martyką wzięli udział w niezwykle ciekawym obozie sztuk walki z zakresu Muay Thai w Gołkowicach Górnych.
Ta sztuka walki z Tajlandii jest coraz bardziej popularna w Polsce więc liczba uczestników około 80 zrobiła duże wrażenie.
Treningi prowadzone były przez 3 mistrzów - Rafała Simonidesa - mistrza świata Muay Thai oraz trenera kadry Polski, a także przez utytułowanych wojowników z Tajlandii - Thanit Im-On oraz Bee Khonkaenlek.
Oprócz treningów uczestnicy mogli posmakować kuchni tajskiej czy nauczyć się podstaw masażu sportowego, a także pograć w paintballa.
Doskonała atmosfera, wielu utalentowanych wojowników oraz hektolitry potu wylanego na treningach wpłynęły doskonale na morale oraz sprawność fizyczną trenujących.
Choć nasz Klub nie zajmuje się stricte Muay Thai, to jednak techniki "stójkowe" są w pewnym obszarze bliskie Ju Jitsu i jesteśmy pewni, że to nie pierwsza i nie ostatnia przygoda Spartan z Muay Thai.

 sprta0716 3sprta0716 4sprta0716 1

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us