Menu
reklama
reklama
reklama

Zawody Szkółki Wędkarskiej w Jeleniu

szkwedk240816067Wędkowanie w Jeleniu ma tradycje takie jak cała jaworznicka historia wędkarstwa. jednak właśnie tam, na stawie należącym do Polskiego Związku Wędkarskiego młodzi adepci tego sposobu spędzania wolnego czasu mogą wkraczać w tajniki dyscypliny, zdobywać wiedzę nie tylko służącą skutecznemu połowowi, ale i taką, która uświadomi o konieczności dbania o przyrodę, o ekosystem, o nasze wspólne dobro.
Podczas Wakacji na grajdołku, tamtejszy zarząd Koła PZW prowadzi wędkarską szkółkę, która kończy się pod koniec sierpnia tradycyjnymi zawodami. Kto był pilnym uczniem słuchaczem, ten ma szanse wygrać i zdobyć puchar oraz nagrody.


W zawodach 24 sierpnia brało udział 35 młodych wędkarzy. Nie wszystkim udało się złowić ryby ale zabawa była przednia i wszystkie dzieci zeszły ze swoich stanowisk usatysfakcjonowane, tym bardziej, że każdy otrzymał nagrody.
Na miejsce rywalizacji przybyli: Zastępca Prezydenta Jaworzna Pan Tadeusz Kaczmarek, Dyrektor "Archetti" Orkiestry kameralnej Miasta Jaworzna - Domu Kultury w Jeleniu, Pan Janusz Papuga, Radny Rady Miejskiej w Jaworznie. Oni to wręczali nagrody wszystkim uczestnikom zawodów.
Pierwsza szóstka przedstawiała się następująco:
1. Piotr Fedak
2. Jakub Święs
3. Dawid Banasik
4. Amelia Wątroba
5. Antoni Olejnik
6. Dawid Nekwapil
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów i rozdania nagród.

 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us