Menu
reklama
reklama
reklama

Dziecięce zawody wędkarskie na Tarce


zawtarka270816031Tym razem na Tarce, gdzie stawy obfite są w narybek i małe, biorące na każdą przynętę płotki i wzdręgi, odbyły się zawody dla dzieci, wieńczące wakacje. O zawodach na grajdołku pisaliśmy TUTAJ, a teraz garść zdjęć z rywalizacji na Tarce.
trzeba zaznaczyć, że już powoli wyłaniają się młodzi mistrzowie tego popularnego sportu - formy rekreacji. Nazwiska na liście zwycięzców powtarzają się, a co ciekawsze, sporo zamieszania w czołówce robią dziewczynki, które równie z pasją jak ich koledzy wpatrują się w spławik i reagują na brania doskonałym szybkim, celnym zacięciem. o zakończeniu zawodów ryby są wypuszczane do wody, co sprawia, że dzieci uczą się poszanowania dla świata zwierząt. Zwycięzczyni złowiła ponad 3 i pół kilograma ryb!
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy w imieniu organizatorów miedzy innymi - Panu radnemu Januszowi Papudze, Stowarzyszeniu Miłośników Wędkarstwa "Tarka", Domowi Kultury w Jeleniu "Archetti", Miejskiemu Zarządowi Dróg i Mostów, sklepowi wędkarskiemu "U Jacka".
A czołówka piątkowych zawodów wyglądała następująco
1. Estera Chowaniec
2. Wiktor Zubel
3. Dawid Nekwapil
4. Amelia Wątroba
5. Jakub Święs

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us