Menu

Zapowiedzi (5)

Kolędowanie we wspólnym groniekoledygospshant
Wprawdzie czas kolędowania jeszcze się nie zaczął, ale nie przeszkadza to wybiec trochę w przyszłość i zaprosić jaworznian na koncert połączony ze wspólnym przeżywaniem pieśni, kolęd, pastorałek i ballad kolędowych, które zaplanowano na Święto Trzech Króli, czyli 6 stycznia na godzinę 17.00 w Klubie Relax w Niedzieliskach. Szczegóły na plakacie.

Wystąpią: Chór Gospel Wings Jaworzno oraz grupa Shanta Rei.

Zapraszamy - będzie bardzo świątecznie i rodzinnie.


 

 

koledygospshant 960

Czytaj dalej...

Manhattan Podłęże zaprasza na spotkanie ze świętym Mikołajem.
Zapraszamy na sobotnie przedpołudnie ze świętym mikołajem i towarzyszące temu wydarzeniu atrakcje
mikolajpodleze19

 

 

 

 

 

 

mikolajpodleze2019

 

Czytaj dalej...

ŚWIĘTY MIKOŁAJ W GALERII GALENA
Galena plakat B1 mikołaj2019 1 1200

6 i 7 grudnia zapraszamy wszystkie dzieci te małe i duże na spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wraz z pomocnikami nie tylko wręczy prezenty, ale również zrobi sobie wyjątkowe zdjęcie w bajkowej scenerii. Mikołaj przybędzie do Galerii Galena o godzinie 12.00 i zostanie z nami do wieczora, do godz. 19.00. Będzie go można spotkać przy choince znajdującej się przy wejściu głównym do Galerii Galena.

7 grudnia wraz z Mikołajem odwiedzą nas także psotne elfy, które dostarczą dzieciom dużo świetnej zabawy! W Wiosce Świętego Mikołaja czeka wiele atrakcji: będą zabawy taneczno-kuglarskie, mini spektakl z udziałem wszystkich dzieci, fabryka ozdób świątecznych takich jak dekoracje na choinkę, czy dekoracje świątecznych pierników. Zapraszamy do wspólnej zabawy! Udział w zajęciach jest bezpłatny i bez zapisów, a liczba miejsc ograniczona.

 

 

Galena plakat B1 mikołaj2019

Czytaj dalej...

Spektakl Teatru Żelaznego:Dziadek Mróz, czyli - po co komu zima?
dziadekmroz1119
8 grudnia zapraszamy do Klubu Relax na spektakl Teatru Żelaznego:Dziadek Mróz, czyli - po co komu zima?

Po co komu zima? Wielu z nas zadaje sobie to pytanie. Także bohater bajki - Kabiś, którego ulubioną porą roku jest lato. Wędrując przez świat w poszukiwaniu przygód, znalazł miejsce, gdzie chciał zostać ale… jego plany pokrzyżowała zbliżająca się zima. Kabiś wraz z nowym przyjacielem - ptakiem Gawim, który nie zdążył odlecieć do ciepłych krajów, postanawiają zrobić wszystko, by wiosna przyszła dużo wcześniej. Uzbrojeni po zęby stawiają czoła zbliżającej się zimie.

Dziadek Mróz ma natomiast ręce pełne roboty! Musi prószyć śniegiem okolicę, malować mrozem kwiaty na oknach czy oszraniać gałęzie drzew. Czy spotkanie bohaterów z Dziadkiem Mrozem wygoni zimę? Muzyczny spektakl jakiego jeszcze nie było! Mali widzowie potowarzyszą bohaterom w ich podróży pełnej wspaniałych, zabawnych ale i pouczających przygód.

Bilety w cenie: 20 zł (pojedynczy) i 70 zł (rodzinny) do nabycia w Klubie Relax i online:https://bit.ly/2KXP305
Zapraszamy na spektakl do Klubu Relax.

 

dziadekmroz1119a

Czytaj dalej...

Kabaret Jurki - już w GRUDNIU!
jurkiplak1219
Kabaret Jurki

07.12.2019, sobota, 20:00

Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków
ul. Inwalidów Wojennych 2, 43-603 Jaworzno

Opis:

Kabaret Jurki - Last minute
Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi... tik tak tik tak tik tak...

 

jurkiplak1219aa

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us