Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Biegiem po koronę maratonów - Marzena Piech ambitnie

 

marzenapiech a1Marzena to 29 letnia Jaworznianka, która w swoim życiu łączy funkcję matki, przyjaciółki, instruktora, trenera oraz zawodnika.

W życiu prywatnym realizuje się poświęcając każdą wolną chwilę swojemu synowi, a w życiu zawodowym jest cenionym instruktorem fitness, instruktorem zajęć na bieżniach i treningów funkcjonalnych w terenie.

Od wielu lat biega w maratonach, w ciągu dwóch lat udało jej się zdobyć koronę maratonów Polski, a w ciągu niespełna dwunastu miesięcy zdobyła koronę półmaratonów Polski, co raz poprawiając swoje życiowe wyniki.

 

 

marzenapiech a4Dziewczyna ta zaraża innych swoją osobowością, gdy jesteś w jej pobliżu nie możesz się nie zaśmiać i niesamowicie wielką sztuką jest pozostać w złym humorze gdy przebywa się z nią dłużej niż 5 minut.

Te informacje czytamy na stronie opisującej zamierzenia jaworznianki, która pragnie przebiec maratony w  Tokio, Londyn, Nowy Jork, Boston, Chicago i Berlin.

Marzena Piech postawiła sobie za zadanie zdobycie korony maratonów świata, czyli przebiegnięcie sześciu najbardziej spektakularnych, najbardziej prestiżowych biegów.

Ale aby to ziścić potrzebuje wsparcia.

O pomyśle, o nadziejach, o planach i pragnieniach możemy przeczytać na stronie poświęconej temu wydarzeniu -  ?Biegiem po 6 gwiazdek? 

marzenapiecha2 Custom

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us