Menu

ogłoszenie bezpłatne

Policja interweniowała

W ubiegłym tygodniu na terenie naszego miasta odnotowano 220 zdarzeń, w tym między innymi 20 interwencji domowych oraz 11 kolizji. Do zdarzeń drogowych doszło w rejonie ulic : Krakowskiej, Chopina, Olszewskiego, Paderewskiego, Grunwaldzkiej, Szczakowskiej, Kolejowej, Jana Pawła II, Chełmońskiego.

W weekend na terenie naszego miasta odnotowano 54 zdarzenia, 5 interwencji domowych, 2 kolizje na ulicy Krakowskiej oraz Martyniaków gdzie sprawcą był nietrzeźwy 20 letni mieszkaniec Jaworzna.


31.01.2015r.

 

Przed godziną 10.00 na ulicy Martyniaków 20 letni jaworznianin będąc w stanie nietrzeźwości ? prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie, kierując samochodem marki Mercedes spowodował kolizję drogową. Sprawcy zostało zatrzymane prawo jazdy.

01.02.2015r.

1.Zgłosiła 38 letnia mieszkanka dzielnicy Komuna, że nieznany sprawca poprzez uszkodzenia wkładki zamka usiłował dokonać włamania do pomieszczenia gospodarczego. Celu swojego jednak nie osiągnął ponieważ został spłoszony przez zgłaszająca.

2. Powiadomiła 48 letnia jaworznianka, że nieznany sprawca w nieustalony sposób otworzył drzwi wejściowe do jednego ze sklepów w dzielnicy Skałka po czym dokonał kradzieży gotówki oraz artykułów tytoniowych.

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us