Menu

WIELKI TURNIEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR ZOLTAR LASER TAG JAWORZNO

  • Autor 

1miejsce CustomTo niezwykły turniej, niezwykła zabawa połączona z koniecznością wykazania się refleksem, precyzją i kondycją, orientacją oraz umiejętnościami przewidywania. wprawdzie niezbyt widowiskowa dla publiczności, bo wszystko odbywa się w ciemności, a jedynym światłem jest światło lasera, jednak potrafi być fascynująca i wciągająca. To walka na lasery - odmiana popularnego paintballa, lecz nie operująca kulkami z farbą, a znacznikami laserowymi, co sprawia, że jest nowoczesna, nowatorska.

Do turnieju Zoltar zgłosiło się 15 drużyn, które rozegrały ze sobą aż 28 meczów w labiryncie (Arenie) - to specjalnie przygotowana przestrzeń w zamkniętym pomieszczeniu, gdzie można "polować na przeciwnika". W Jaworznie walka odbyła się na jednej z jedenastu w kraju aren Zoltar.


A zgłosiły się
Szkoła Podstawowa nr 5 - Klasy 2a i 6e
Szkoła Podstawowa nr 6 - Klasy 3c, 4b
Szkoła Podstawowa nr 8 - Klasy 2d, 3b, 4a, 4b
Szkoła Podstawowa nr 9 - Klasy 5 i 6
Szkoła Podstawowa nr 16 - Klasa 5b
Szkoła Podstawowa nr 18 - Klasy 4b, 4c i 6a
Szkoła Podstawowa nr 22 - Klasa 5b

Po zaciętej walce podium prezentuje sie następująco
1 Miejsce zajęła drużyna SP5KL6E
2 Miejsce zajęła drużyna SP9KL5
3 Miejsce zajęła drużyna SP8KL4B

Wyróżnienie otrzymała drużyna SP5KL2A za zwycięstwo z drużyną SP18KL6A.


Nagrodą główną za zajęcie pierwszego miejsca w turnieju była wycieczka klasowa do studia nagrań ufundowana przez Fabrykę talentów oraz gry planszowe ufundowane przez Mgła.pl   
Ponadto wszystkie zwycięskie drużyny odebrały puchary dla szkół, medale i nagrody w postaci voucherów na pizze, zapiekanki, desery lodowe, kręgle, gry w laserowy paintball, bilety do kina i bony na odzież militarną, ufundowane przez: CFPartner, Gravitacja, Multikino, Niebo w mieście, Mega Pizza, Planeta 2G, Stacja Zapiekanka, Okularybalistyczne.pl i MilitarnaPolska.pl.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zwycięzców. i pozostałych graczy.

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us