Menu

Tężnia solankowa w Geosferze - Projekt wygrał - MojeJaworzno gratuluje

 • Autor 

geotezniaaPodczas głosowania na tegoroczne projekty Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego nasza redakcja wypowiedziała się, zachęcając do oddania głosu na projekt tężni solankowej w Geosferze.

To właśnie tężnia powstanie w GEOsferze w 2018 roku!
O
tym zadecydowały głosy jaworznian, między innymi naszych czytelników.

Gratulujemy pomysłodawczyniom wspaniałej inicjatywy. Propozycja wybudowania tężni solankowej padła z inicjatywy Pań: Jadwigi Grzybek, Marii Królikowskiej i Teresy Ptak. Pomysł niespodziewanym ale doskonałym mający na celu promocję zdrowia i właściwe wykorzystanie dużej sumy pieniędzy.

Jako jedyne niezależne medium wypowiedzieliśmy się za tym projektem mocno go promując, uznając, że jest godny zareklamowania i polecenia mieszkańcom, przypominając regularnie o trwającym głosowaniu i podkreślając walory projektu..

Niezmiernie nas cieszy taka decyzja jaworznian i cieszy nas że mieliśmy, tak nam się wydaje, niemały udział w tym sukcesie.
Okazuje się, że nasza konsekwencja w rzetelnym prowadzeniu portalu przynosi skutek.  To również nas cieszy.

Dziesiątki, setki tysięcy odsłon portalu MojeJaworzno nie mogą pozostać bez wpływu na opinie czytelników, w czasach, kiedy wiele osób i instytucji ślepo ufa niemal wyłącznie jednemu z portali społecznościowych, zachwycając się tak zwanymi lajkami, zapominając o ogromnej części społeczeństwa, która z mediów społecznościowych nie korzysta.
Warto zaufać najbardziej pozytywnemu portalowi w Jaworznie. Warto tu promować i reklamować się - MojeJaworzno.pl jest z Mieszkańcami - Jaworzno pozytywnie.

Tak więc dziękujemy czytelnikom za odwiedziny oraz za głosowanie na tężnię.

Będziemy uczestniczyć jako medium w postępach prac przy budowie tężni.


To będzie subiektywne wskazanie, ale biorąc pod uwagę niezwykłość projektu, wydaje się on wyśmienitym zarówno pod względem merytorycznym, jak i wartościowym dla miasta i jego mieszkańców.

Zdrowie przede wszystkim - wszystko inne możemy mieć albo nie. Zdrowie jest niezbędne.

Tego typu kuracje były stosowane już wielki temu. W XVII wieku odkryto zbawienną moc powietrza nasyconego specyficznym aerozolem wody i soli.

Dzięki przebywaniu w tężni można skutecznie leczyć schorzenia dróg oddechowych, zapalenie zatok, rozedmę płuc, ale i nadciśnienie tętnicze, czy różnego rodzaju alergię.

PROCEDURA GŁOSOWANIA
Link do głosowania znajduje się
TUTAJ - zapraszamy, zachęcamy

Doskonale można również wzmocnić odporność organizmu i kondycję!

Wymienione schorzenia, bardzo popularne, zwykle leczy się farmakologicznie zapominając o rewelacyjnej metodzie naszych babć, prababć, wyjeżdżających na terapię, czy na wczasy "do wód"..

Ciechocinek, Konstancin, Inowrocław, to najbardziej znane miejsca tego typu. Są tam potężne urządzenia wiekowe, ale skuteczne. Nam wystarczy mniejsza tężnia, którą możemy mieć ot tak, w zasadzie na zawołanie, już za rok, w okolicy przedstawionej na zdjęciu.Geosfera Jaworzno Sasanki 220417 65

Propozycja wybudowania tężni solankowej padła z inicjatywy Pań: Jadwigi Grzybek, Marii Królikowskiej i Teresy Ptak.

Obiekt ma znaleźć się w Geosferze, czyli w miejscu wymarzonym !

Zarówno otoczenie sprzed wieków, sprzed epok, jak i już sam mikroklimat specyficzny, wśród skał i podłoża pamiętającego dinozaury, zachęcać będzie do odwiedzania tego miejsca.

Nasz typ do głosowania w Jaworznickim Budżecie Obywatelskim na rok 2018 to Numer 6

 • Jadwiga Grzybek, Maria Królikowska, Teresa Ptak "Budowa tężni solankowej w Geosferze" - KLIK
 • PROCEDURA GŁOSOWANIA
  Link do głosowania znajduje się
  TUTAJ - zapraszamy, zachęcamy

  Powrót na górę

  Kultura

  Polskie portale

  INSTYTUCJE

  Follow Us