Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Anioł dla wolontariusza - serdeczne podziękowania

anioldlawolwnt 1Wolontariusz to taki człowiek, który dla innych oddaje swoje serce, swój czas i dzieli się radością, jaką ma w duszy, z tymi, którym jej brakuje.

Czy wolontariusz liczy na wynagrodzenie? Ależ nie! On syci się uśmiechem tego, któremu pomógł. I to wystarczy, bo kieruje się myślą według Juliana Tuwima, że "Dwa szczęścia są na świecie, jedno małe ? być szczęśliwym, drugie wielkie - uszczęśliwić innych.

Dlatego aby w jakiś sposób docenić dobro wolontariusza, wystarczy kilka słów, drobny upominek, piosenka i cały świat wygląda jeszcze piękniej.


anioldlawolwnt 9Co roku wolontariusze działający w Domu Pomocy Społecznej w Jaworznie są zapraszani na wyjątkowo miłe podsumowanie roku, na którym słyszą słowa podziękowania, otrzymują właśnie taki mały, miły upominek i cieszą się razem z wszystkimi na kolejne dni, miesiące możliwości pomagania innym.

Tym razem w Miejskiej Bibliotece Publicznej wolontariusze otrzymali tradycyjne "Anioły" usłyszeli podziękowania w imieniu podopiecznych od Pani Marii Stróżniak, szefowej wolontariatu w DPS i mieli okazję wysłuchać przepięknych pieśni wykonanych przez chór Gospel Wings.
Uroczystość w cieple bibliotecznych wnętrz mamy na zdjęciach.


 

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us