Menu

Przedświąteczna sobota na rynku i na Manhattanie

  • Autor 

jarmark1803 1Jaworznicki Rynek i targowisko Manhattan, to dwa miejsca gdzie najciekawiej spędza się przedświąteczne soboty.

Na rynku tradycyjny jarmark absorbuje uwagę mieszkańców przez większość dnia. Tam można nabyć ozdoby na stół, na śniadanie wielkanocne. Tam można skosztować wypieków, albo innych wyrobów jaworznickich gospodyń. W tym roku był oto żurek, przygotowany przez Byczynianki.

Jarmark otwarła Pani Monika Bryl - Zastępca Prezydenta Jaworzna, życząc zarówno dobrych zakupów, miłych przeżyć podczas sobotnich przygotowań do świat, jak i dobrych, zdrowych i przesyconych rodzinna atmosferą najważniejszych świat w Kościele Katolickim.

jarmark1803Na Manhattanie oprócz Pani Prezydent pojawił się Poseł na Sejm Pan Dariusz Starzycki oraz Radna Sejmiku woj. Ślaskiego, Pani Maria Materla.

Przygotowane przez zarząd Stowarzyszenia Manhattan atrakcje były doskonałym przerywnikiem dla kupujących,.
Ale nie zabrakło akcentu prawdziwie wielkanocnego - przybyły na zaproszenie duchowny poświecił pokarmy, życząc wszystkiego najlepszego wszystkim kupcom.

Głos zabrali również Pani Prezydent, Pan Poseł i pani radna raz inni przedsiębiorcy.
Atrakcją była przywieziony z hodowli mały baranek, który swoim uroczym meeeczeniem zyskał sobie sympatię wszystkich obecnych.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z obu wydarzeń.


Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us