Menu

W Kręgu Formy - Otwarty trening na Osiedlu Stałym

  • Autor 

 

wkreguformytren0518 1Stowarzyszenie W Kręgu Formy już kolejny raz zaprosiło Mieszkańców Jaworzna do wspólnego trenowania na świeżym powietrzu. Tym razem otwarty trening odbył się w Parku Lotników na Osiedlu Stałym.

Jak widać, wolny czas można spędzać nie tylko przed telewizorem - zwolenników aktywnego trybu życia i poświęcania mu wolnych chwil, jest w naszym Mieście coraz więcej.

I w to upalne, niedzielne popołudnie nie zabrakło miłośników sportu, którzy przyszli do parku, by wspólnie zrzucać zbędne kilogramy - ale przede wszystkim świetnie się przy tym bawić.

 

Było coś dla biegaczy, którzy zrobili ponad czterokilometrową "rundkę" wokół parku, ale także dla tych, którzy wolą inny rodzaj treningu - w cieniu drzew pod okiem trenera można było zmierzyć się z ciężkim treningiem obwodowym.

wkreguformytren0518 5Wykopy, falowanie linami, mocne ćwiczenia na mięśnie brzucha i inne męczące, ale jakże skuteczne ćwiczenia ogólnorozwojowe - po ich wykonaniu na uczestnikach nie została sucha nitka.

Dlatego każdemu należy się nagroda po takim wysiłku - na każdego czekały ciepłe kiełbaski i inne smakołyki.

Najmłodsi w tym czasie zajęli się kolorowaniem, rysowaniem, graniem w badmintona, a najodważniejsi mogli wziąć udział w konkurencjach sprawnościowych.

W Kręgu Formy zapowiadają już kolejne treningi - jeden z nich, już w czerwcu.

 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us