Menu

Sobotnia promocja JBO na Manhattanie

  • Autor 

 

jbomanhattan220918 8Czerwony Manhattan stał się w sobotę, 22 września, miejscem promocji kolejnego rewelacyjnego i rewolucyjnego projektu złożonego w ramach jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego na 2019 rok.

W stawce do głosowań znajduje się kilka w miarę ciekawych propozycji, ale ten, w którym, popularnie mówiąc "palce maczała" Pani Jadwiga Grzybek, jest według naszej redakcji wart największej uwagi.

W roku ubiegłym wygrał projekt tężni solankowej, który nasz portal promował bardzo mocno.


jbomanhattan220918 18Mamy nadzieję że nasi czytelnicy i w tym roku wezmą we własne ręce przyszłość jednego z najpiękniejszych zakątków miasta i wypełnią bądź papierową, bądź internetową ankietę, będącą jednocześnie głosem na projekt.

Podajemy link do głosowania

http://www.jbo.jaworzno.pl/joomla-pages-iii/category-list/256-glosowanie-jbo-2019 

- można pobrać i wydrukować kartę, wrzucając ją do jednej z urn dostępnych w wielu miejscach w mieście, bądź też zagłosować poprzez aplikację na stronie.

jbomanhattan220918 27Przypomnimy, że jest to projekt urządzenia w Geosferze, w pobliżu powstającej właśnie w wyniku ubiegłorocznego budżetu partycypacyjnego, tężni solankowej, ogrodu sensorycznego w którym wśród relaksu i odpoczynku będzie można doświadczyć wielu wrażeń zmysłowych. 

Grupa osób zgłaszających ten pomysł to Panie Jadwiga Grzybek, Maria Materla, Monika Włodarczyk-Raczek i Pan Maciej Stanek. Gorąco kibicuje projektowi Pan Poseł na Sejm, Dariusz Starzycki, który wśród wielu odwiedzających pojawił się na Manhattanie, gdzie przy dźwiękach balladowej muzyki, można było poczęstować się wspaniałymi pieczonymi ziemniakami, zjeść pyszne wypieki i wśród rozmów przy pięknie nakrytych stołach wypić kawę. 

jbomanhattan220918 2Zadanie ma obejmować:
- budowę kładki linowej z Tyrolką i zjeżdżalnią nad ogrodem, mini ścianką wspinaczkową i tunelem, 

- budowę labiryntu fakturalnego
- Budowę plenerowej pracowni doświadczeń 
- Założenie kwatery owocowo warzywnej w ogrodzie. 

ZAPRASZAMY DO POBRANIA  PROJEKTU W PLIKU .PDF TUTAJ -  Ogród_doświadczeń_ruchowych.pdf

Założenia projektu brzmią, wyglądają, prezentują się niezwykle atrakcyjnie, toteż serdecznie zapraszamy do zagłosowania na tę propozycję, jako kontynuację ubiegłorocznego uatrakcyjniania Geosfery, w końcu jako projektu długoterminowego, mającego szansę być na długie lata miejscem, gdzie będziemy wypoczywać z wielka chęcią i satysfakcją.

W sobotnie południe promowano również projekt dzielnicowy, który obnejmuje dalszą rozbudowę i udoskonalanie tak zwanej górki, czyli miejsca wypoczynku i rekreacji w najbliższym otoczeniu Manhattanu. To projekt zgłoszony przez Panie Jadwigę Grzybek i Annę Sotwin.

 Głosowanie będzie trwało  od 14 - 28 września zachęcamy do wzięcia w nim udziału. 


 

 


 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us