Menu

Rynkowo, rockandrollowo na rynku z seniorami

  • Autor 


tydzseniora dz5rynek 2Sobota dla seniorów okazała się wielkim ś?więtem naszych babć, dziadków, którzy przygotowanymi atrakcjami byli prawdziwie usatysfakcjonowani.

My, młodzi też kiedyś będziemy mieli mniejsze lub większe kłopoty z poruszaniem się, z kondycją, a może często nie będzie nam się chciało przejawiać aktywności czy to na niwie fizycznej, czy to kulturalnej, mamy okazję nabrać sił na takie aktywności za kilka kilkanaście lat.

Uśmiech na twarzach tych, którzy na własnych nogach, tych, którzy na wózkach mobilizuje, dodaje wiary w piękną jesień życia, w jesień złotą, radosną, wspólną.


tydzseniora dz5rynek 156Podobały się występy przedszkolaków, podobały się popisy uczniów szkół, wielkim zainteresowaniem cieszyła się kawiarenka w otoczeniu biblioteki, a na deser zaserwowano koncert przebojów, które w latach 50, 60 były siłą napędową młodzieży, czyli dzisiejszych sześćdziesięciu, siedemdziesięciu i więcej- latków.

Zespół Chrząszcze działa na scenie już kilkadziesiąt lat i tak samo jak kiedyś, tak i dziś bezbłędnie wykonuje utwory rockandrollowe Betlesów, Czerwonych Gitar, Elvisa Presleya, czy Paula Anki, Neila Sedaki.
Takie wspomnienia przenoszą w czasie, pozwalają wspommnieć swoją młodość, czasem dzieciństwo.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z rynkowego rockandrollowania seniorów wraz z młodym pokoleniem.
UWAGA Fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania - wykupienia licencji. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ! .

 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us