Menu

Raz, Dwa, Trzy dla Betlejem w Jaworznie - Piękny koncert

  • Autor raz dwa trzy betlejem 2019 50 of 51
raz dwa trzy betlejem 2019 10 of 51Zwieńczeniem trzydniowego pasma wydarzeń wokół Wspólnoty Betlejem, związanych z odsłonięciem pomnika Bezdomnego Włodka, Pana Miotełki, który żył w domu aż 7 lat, był niesamowity koncert grupy raz. Dwa Trzy.

Zespół jest zawsze przyjmowany w Jaworznie owacjami i jeszcze większymi, po zakończeniu występu żegnany z żalem, że znów będzie trzeba nań czekać długie miesiące.

Zespół śpiewał piosenki i nie wykonywał na scenie żadnych innych czynności. Według Adama Nowaka jest wystarczająco dużo wykonawców, którzy różne inne czynności wykonują, że Raz Dwa Trzy akurat może sobie pozwolić na komfort wyłącznie śpiewania.

I to wychodzi na dobre, zarówno zespołowi, jak i piosenkom, ale i publiczności, która w sposób należyty może odbierać teksty zarówno samego zespołu, jak i piosenki innych artystów z parnasu polskiej muzyki.

raz dwa trzy betlejem 2019 26 of 51I tak oprócz, wymieńmy kilka, utworów własnych - Pod niebem pełnym cudów, Mam imię nazwisko i pracę, Nie będziemy, Tak mówi pismo, Zapyta bóg, Nazywaj rzeczy po imieniu, ale i nieśmiertelny Talerzyk, pełna publiczności sala miała okazję wysłuchać Wojciecha Młynarskiego - Jeszcze w zielone gramy i Nie ma jak u mamy i Agnieszko osieckiej - Wielka Woda, a perełką było wykonanie polskiej wersji wielkiego przeboju My Way - Moja Droga, zadedykowanej specjalnie księdzu Mirkowi.

Mamy z koncertu zdjęcia, choć nie jest ich wiele, bo artyści tylko grali i śpiewali i nie wykonywali "żadnych innych czynności" wobec tego wachlarz poz, zachowań i "momentów" nie był zbytnio szeroki, Ale to wystarczy.

Ważne, że muzyka podziałała na serca i dusze.

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us