Menu

ogłoszenie bezpłatne

4 Koncert Charytatywny na rzecz Domu Dziecka w Jaworznie - zebrano wielką sumę!

  • Autor 
koncertfinaldd 216
koncertfinaldd 248Po raz czwarty Stowarzyszenie Jaworzno to My zorganizowało akcję zbiórki środków dla wychowanków jaworznickiego Domu Dziecka. Pieniądze zostaną przeznaczone na zorganizowanie wakacji dzieciom i młodzieży, a kwota, którą zebrano przerosła oczekiwania i stała się rekordowo duża. Wyniosła aż 26 720,14zł!

Koncert wieńczący akcję rozpoczął się w sobotę, 8 czerwca, o godzinie 13.00.

Na scenie pojawiali się coraz to inni wykonawcy, a wokół urządzone zostały atrakcje przyciągające uwagę widzów. którzy ochoczo zatrzymywali się, podziwiali wykonawców i w międzyczasie wrzucali do puszek grosiki, będące czasem dość pokaźnymi sumami.

Na scenie wystąpi mnóstwo lubianych artystów: Maja Popielas, Joanna Ziobro, Iwona Tomaszewska, Olivia Klinke, Aleksander Tura z zespołem Shanta Rei - Marysia Migas, Artur Jakóbik, Wojtek Mruk, AlterFolk i GiS, Stubborn, Natalia Larysz z zespołem, Sargis Davtayan z zespołem oraz Blunt Razor.

koncertfinaldd 242Do organizacji koncertu trwającego kilka godzin przyczynili się strażacy z OSP w Byczynie, klub Sportów Walki Satori, Firma In Air, Szkoła Helen Doron.

W tym roku akcja dodatkowo połączona była z konkursem plastycznym, w którym wzięli udział wychowankowie, a najpiękniejsze prace zostały nagrodzone.

Ze strony całej grupy dzieci i młodzieży organizator w osobie Kamila Łacha został obdarowany wielkim obrazem - plakatem wyrażającym podziękowania za serce i determinację w bezinteresownym działaniu na rzecz placówki wychowawczej.

ZAPRASZAMY DO GALERII Z KONCERTU

koncertfinalsuma

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us