Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Medycyna estetyczna – skuteczne i bezpieczne zabiegi upiększające

  • Autor  PROMO
averie woodard 4nulm juyfo unsplash 1600
Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się obecnie bardzo dużym powodzeniem. To doskonała propozycja dla tych osób, które chcą cieszyć się wspaniałymi efektami bez ryzyka!

 

Poprawianie urody bardzo często kojarzy się z inwazyjnymi zabiegami chirurgii plastycznej. Warto jednak wskazać, że obecnie tego typu procedury wcale nie są konieczne, aby cieszyć się młodym wyglądem na dłuższy czas. Alternatywa to medycyna estetyczna Ruda Śląska to jedno z miast, gdzie można skorzystać z tego typu zabiegów. Czym dokładni jest medycyna estetyczna? W jakich przypadkach może nam pomóc? Jakie są najbardziej popularne zabiegi medycyny estetycznej?

Medycyna estetyczna – co to jest?

Medycyną estetyczną nazywa się dział medycyny, który skupiony jest na poprawie estetyki wyglądu pacjentów. W tym przypadku chodzi nie tylko o usunięcie zmarszczek czy wyszczuplenie sylwetki, ale także o zabiegi, które mają na celu zlikwidowanie defektów urody, które nierzadko powodują kompleksy. Podczas zabiegów medycyny estetycznej stosuje się najczęściej specjalne specyfiki oraz urządzenia, które pozwalają na uzyskanie skuteczniejszych efektów niż zwykłe kosmetyki, a przy tym są to procedury bezpieczniejsze niż chirurgia plastyczna?

Kiedy warto wybrać medycynę estetyczną?

Zasadniczo, medycyna estetyczna może pomóc pacjentom w wielu przypadkach – zmarszczki, przebarwienia, blizny, trądzik, brak jędrności skóry, nadmiar kilogramów, wypadanie włosów to tylko niektóre z nich. Zabiegi te działają także profilaktycznie, na przykład przeciwstarzeniowo. Szeroka gama zabiegów pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb pacjenta przez lekarza medycyny estetycznej.

Popularne zabiegi medycyny estetycznej:

  • botoks i kwas hialuronowy – usuwanie zmarszczek

  • wampirzy lifting Katowice – osocze bogatopłytkowe

  • wszczepianie nici liftingujących

  • mezoterapia igłowa

  • modelowanie i powiększanie ust Chorzów

  • peelingi medyczne – kwasowe

  • zabiegi na ciało – endermologia, lipoliza, kriolipoliza i inne

Pełną ofertę gabinetów medycyny estetycznej można znaleźć już teraz na stronach internetowych gabinetów.

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us