Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Prawo i Sprawiedliwość w akcji zbierania podpisów poparcia kandydata

  • Autor 

 

dudapodpisy2 65 
Kolejna sobota pracowita była dla członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości. Zbierano podpisy poparcia dla kandydata na prezydenta RP Andrzeja Dudy. W kilku miejscach miasta utworzono punkty, ustawiono stoliki i zapraszano mieszkańców do wyrażenia poparcia dla obecnie urzędującego Prezydenta RP.
Tak jak i tydzień wcześniej, spotkano się się z sympatią, wyrazami szacunku dla głowy Państwa Polskiego oraz odebrano gorące deklaracje głosowania na Pana Andrzeja Dudę w wyborach 10 maja.

 dudapodpisy220220 39
dudapodpisy220220 24W całym kraju trwa akcja zbierania podpisów pod kandydaturami na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

I w Jaworznie takie wydarzenia mają miejsce, a w sobotę 22 lutego w różnych rejonach miasta pojawili się członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości z listami gotowymi do przyjęcia podpisów mieszkańców popierających Pana Andrzeja Dudę.

W ciągu niespełna dwóch godzin zebrano ogromną ilość podpisów, spotykając się z duża przychylnością jaworznian.

W rozmowach na temat wyborów przeważały słowa uznania w związku z polityką społeczną i prorodzinną zarówno urzędującego prezydenta, jak i popierającej go partii.

 

 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us