Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Podaruj lot w tunelu aerodynamicznym w Katowicach w prezencie!

  • Autor  PROMO


lotwtuneluaerodynamicznymNie wiesz, co wręczyć jako prezent na ważną okazję? Podaruj coś, co na długi czas pozostanie w pamięci obdarowanej nim osoby!

Działający w Katowicach tunel aerodynamiczny Profly zawiesza swoją działalność na czas epidemii koronawirusa SARS-CoV-2. Zaplanowane na ten okres loty przekładane są na inne terminy.

Rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa, która rozpoczęła się w Polsce w marcu, wprowadziła duże utrudnienia w codziennym życiu. Nie znaczy to jednak wcale, że trzeba rezygnować z podarowania wyjątkowego upominku dla ważnej osoby. Gdy prezent ten ma być jedyny w swoim rodzaju, warto podarować coś wyjątkowego – lot w tunelu aerodynamicznym w Katowicach!

 

Tunel aerodynamiczny – emocje jak podczas skoku spadochronowego

Aerotunele – tunele aerodynamiczne to specjalne konstrukcje, które pozwalają na stworzenie warunków imitujących swobodne spadanie podczas skoku spadochronowego.

Tunel aerodynamiczny jest wyposażony w duże wentylatory, które potrafią rozpędzić powietrze do prędkości wynoszącej nawet ponad 300 km/h, aby unieść w górę znajdującą się w jego wnętrzu osobę. Doświadczenie to jest podobne do spadania w powietrzu, które charakterystyczne jest dla swobodnego spadania podczas skoków spadochronowych.

Do wzięcia udziału w locie nie potrzeba żadnych specjalnych przygotowań. Nie są wymagane żadne specjalne szkolenia, badania lekarskie. Bezpośrednio przed lotem odbywa się tylko krótkie szkolenie, podczas którego uczestnicy dowiadują się, na czym polega lot, a także jak należy podczas niego postępować.

Podczas lotu jego uczestnik przez cały czas pozostaje pod opieką instruktora, z którym może wykonywać on także różnorodne ewolucje. Całkowity czas przebywania w tunelu aerodynamicznym to 3 minuty, które dzielone są na dwa osobne loty po 1,5 minuty każdy.

Wobec tego wizyta w tunelu aerodynamicznym może być doskonałym wyborem dla każdego, kto chciałby przeżyć niesamowitą przygodę, ale jednocześnie nie jest jeszcze przygotowany na skok ze spadochronem. To także tańsza alternatywa dla skoków spadochronowych – cena jest kilkukrotnie niższa.

Co więcej, tunel aerodynamiczny jest także pomysłem na wspaniały prezent dla kogoś, komu chce się sprawić niesamowitą, niezapomnianą niespodziankę!

 

Loty w tunelu aerodynamicznym – wspaniały prezent na każdą okazję

Chcesz podarować lot w tunelu aerodynamicznym? To możliwe również w Katowicach! Działający tutaj tunel Profly pozwala na wykupienie lotów za pośrednictwem swojej strony internetowej: katowice.profly.pl.

Jeśli lot ma być podarunkiem, warto zdecydować się na voucher. Jest to forma zaproszenia, która upoważnia obdarowaną osobę do samodzielnego wybrania terminu lotu. Voucher zachowuje swoją ważność aż przez 12 miesięcy od momentu jego zakupienia.

Voucher można zakupić bez potrzeby wychodzenia z domu. Za zaproszenie można zapłacić szybkim przelewem online – już w ciągu minuty od realizacji transakcji kupujący otrzymuje potwierdzenie płatności wraz z zakupionym voucherem w formie elektronicznej. Można je wydrukować i podarować w kopercie. Voucher można także przekazać obdarowanej osobie jako e-mail.

Lot w tunelu aerodynamicznym może być wspaniałym pomysłem na różne okazje – na urodziny, pod choinkę, na Walentynki, na Dzień Chłopaka, Dzień Matki czy Dzień Ojca. Sprawdzi się także jako podarunek na wieczór panieński lub kawalerski lub jako prezent ślubny.

Jeśli zatem szukasz pomysłu na prezent, który będzie mógł pozostawić po sobie wspaniałe wspomnienia, pomyśl o podarowaniu lotu w tunelu aerodynamicznym działającym w Katowicach!

lotwtuneluaerodynamicznym2

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us