Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Sklepy zielarskie w Jaworznie

  • Autor  PROMO


sklepy zielarskie jaworznoPrawie we wszystkich dziedzinach życia obserwujemy zwrot ku naturze - zaczyna do nas, ludzkości, docierać, że za daleko odeszliśmy od tego, co prawdziwe, naturalne, najlepsze. Zaczynamy znów wierzyć starym recepturom, odkrywać na nowo właściwości roślin.

Sklep blisko natury

W pełnym zapachów i półek z tajemniczymi butelkami sklepie zielarskim znajdują się sproszkowane zioła, zdrowa żywność, kosmetyki, oleje i syropy, suplementy diety. To właśnie w sklepie zielarskim można zakupić prawdziwy olej arganowy z Maroka, pełnowartościowe oleje o zdumiewających właściwościach np. z czarnuszki, czy delikatne, hipoalergiczne, bogate w naturalne substancje roślinne mydła i żele. To właśnie w takim sklepie, sprzedający najlepiej doradzi, co przyjmować, by wzmocnić swoją odporność, gdy zbliża się sezon wysokiej zachorowalności m.in. na grypę, wyjaśni jak działa balsam kapucyński czy sporządzi mieszankę wg. receptury Ojca Klimuszko. W każdej miejscowości, choćby małej, można znaleźć sklep z ziołami.

Sklepy zielarskie w Jaworznie

Jeśli chodzi o zielarnie w Jaworznie ma kilka adresów, które warto znać (https://sklepy-zielarskie.pl/l/m-jaworzno/). Przy ulicy Mostowej 1 znajduje się Sklep Medyczno - Zielarski "Melisa", który zioła, kosmetyki i zdrową żywność oferuje w przystępnych, a często atrakcyjnych cenach. Sklep jest autoryzowanym punktem sprzedaży marki Solgar. Na Mickiewicza 3 znajduje się sklep zielarski "Rumianek". Bogaty asortyment obejmuje zdrową żywność tj. soki, bakalie, a także aromatyczne i pachnące przyprawy, naturalne liście Yerba Mate. Warto wstąpić też do "Aronii" na Rynku Głównym 6 lub na Św. Maksymiliana Kolbego 3 do "Pod Wieżą. Wspomniane sklepy zielarskie również posiadają na półkach różne mieszanki, zioła i preparaty, które mogą pomóc lub wesprzeć procesy leczenia. Gdy więc skończy się zdrowa herbata w domu, szampon dziegciowy lub dokuczą zatoki, stawy lub mięśnie, warto udać się pod wymienione adresy i zakupić naturalne produkty.

Stosowanie ziół - wierzyć w działanie czy nie wierzyć?

Jest takie powiedzenie "Lekarz leczy, natura uzdrawia". Niezależnie od dolegliwości, a na pewno w przypadku poważniejszych schorzeń, powinniśmy unikać leczenia na własną rękę. Zioła mogą pomóc, mogą wzmocnić, lecz działanie wielu z nich nie jest w pełni udokumentowane. Natomiast zdrowa żywność, pozbawiona konserwantów i innych wypełniaczy czy kosmetyki oparte na bazie składników pochodzenia naturalnego są jak najbardziej wskazane. Ucieczka od tego, co sztuczne, naszpikowane chemią to krok we właściwą stronę.
sklepy zielarskie jaworznoa

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us