Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Łukasz Kolarczyk Zastępcą Prezydenta – czy to koniec zmian? Z dystansu - felieton

  • Autor  Drwal
Łukasz Kolarczyk Zastępcą Prezydenta – czy to koniec zmian?  Z dystansu - felieton

kolarczyklukaszWszystko stało się jasne.

Nowym Zastępcą Prezydenta Miasta Jaworzna został Łukasz Kolarczyk – dotychczasowy pełnomocnik Prezydenta Miasta. Na tzw. „giełdzie” nazwisk była to jedna z częściej wymienianych osób do objęcia tego stanowiska.

Nie ma się co dziwić – od wielu lat Kolarczyk ściśle współpracuje z Prezydentem Silbertem.

Uzyskał on rekomendację Stowarzyszenia Jaworzno Moje Miasto, a od wielu lat ściśle współpracuje również z jaworznickim PiS-em.

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że PiS swojego kandydata na kolejnego zastępcę wskaże na jesień. Wszystko wskazuje na to, że dokona się to dopiero po tym, jak przeprowadzone zostaną planowane wybory władz Prawa i Sprawiedliwości na poziomie lokalnym.

Oznaczałoby to, że nominacja na stanowisko kolejnego zastępcy przed nami! Giełda nazwisk zapewne wkrótce ruszy. Tymczasem po odejściu Moniki Bryl PiS zyskało nowe stanowisko w strukturach miejskich - Artur Dzikowski powołany został na funkcję pełnomocnika Prezydenta Miasta Jaworzna.

Dzikowski jest związany z jaworznickim PiS-em i jedną z bardziej zaufanych osób Starzyckiego. Wszystko zatem wskazuje na to, że to nie koniec zmian! Nowemu Zastępcy Prezydenta i Pełnomocnikowi Drwal życzy samych sukcesów w pracy na rzecz miasta.

Działania nowopowołanych z pewnością nie raz będą przedmiotem komentarza jaworznickiego Drwala.

                                                                                                                               Drwal

 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us