Menu

ogłoszenie bezpłatne

Święto Rodziny w Jaworznie

  • Autor 
Święto Rodziny w Jaworznie

swietorodziny22 44Jedno z najważniejszych i tradycyjnych aspektów naszego życia – Rodzina. W związku z tym zaprosiliśmy Was serdecznie na moc atrakcji skierowanych do jaworznickich rodzin, a szczególnie do dzieci w ramach Święta Rodziny, które jest inicjatywą mającą na celu pokazanie piękna rodziny i jej wartości poprzez spędzenie wspólnego czasu ze sobą. W tym roku miejscem tych już tradycyjnych obchodów był Park Podłęże.

Święto rodziny to dzień w którym miasto proponuje taką formę spędzania wolnego czasu, czasu przeznaczonego na odpoczynek i rekreację na wolnym powietrzu, wspólnie, integrując się poznając nawzajem, a nader wszystko poznając szerokie możliwości gier, zabaw, konkursów, które można później realizować już bez pomocy instytucji, ot, po prostu pomiędzy sąsiadami, znajomymi, czy rodzinnie.
Imprezą która zawierała w sobie przymioty przede wszystkim rodzinne i zabawowe było Święto Rodziny w dniu 29 maja, w parku Podłęże, gdzie setki jaworznian przybyły aby razem spędzić czas.
Nie będziemy się szczególnie rozpisywać na temat poszczególnych atrakcji czekających na dzieci z rodzicami, bo wszystko widać na naszych zdjęciach. Zatem zapraszamy do obejrzenia pokaźnej galerii - można szukać się na fotografiach.


Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us