Menu

ogłoszenie bezpłatne

Z poezją i piosenką w Fundacji "Mój Czas Dla Seniora"

  • Autor 
Z poezją i piosenką w Fundacji "Mój Czas Dla Seniora"

mojczasalicjaalex 1Mama to Przyjaciel, z którego się nie wyrasta" to motto, pod którym w siedzibie Fundacji, Mój Czas Dla Seniora im. Wandy i Józefa swój program poetycko muzyczny zaprezentowali Alicja Dudek i Aleksander Tura, którzy ostatnio w wielu miejscach umilają czas - Alicja - własnymi wierszami, Aleksander - przeważnie własnymi piosenkami.

Było to kameralne spotkanie toteż atmosfera wręcz rodzinna. Przepiękny klimat nostalgii wobec nieobecnych już rodziców, których pamięta się jak nikogo innego w życiu, w wierszach będących wręcz płynącą opowieścią bogatą w uczucia: tęsknotę, podziw, miłość do rodzicielki, w pamięć i radość z tego, że miało się właśnie taką, a nie inną mamę stworzyła poetka, którą znają w Jaworznie chyba wszyscy.

To trzecie z kolei w ciągu tygodnia spotkanie z miłośnikami wierszy i piosenek, które Aleksander Tura każdorazowo dobiera do charakteru spotkania, do okazji z jakiej się ono odbywa. Wsłuchani w słowa i melodie goście Fundacji nie zauważyli, kiedy minęło prawie półtorej godziny spotkania i niestety trzeba było się rozstać z obietnicą kolejnego takiego wieczoru.

W pogodnych nastrojach rozstano się, nucąc zasłyszane melodie.

mojczasalicjaalex 2mojczasalicjaalex 3

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us