Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Rodzinny Rajd Rowerowy udał się Archaniołowi!

  • Autor 
Rodzinny Rajd Rowerowy udał  się Archaniołowi!

rajdarchaniola160722 108Parafia św. Wojciecha i Katarzyny przy współpracy Miejskiego Centrum Kultury i Sportu oraz Radnego Rady Miejskiej Dawida Domagalskiego zorganizowali Rodzinny Rajd Rowerowy św. Michała Archanioła.

 
Rajd Rodzinny pod patronatem Świętego Michała Archanioła to idea Radnego Dawida Domagalskiego, który już po raz drugi zaprosił na taka imprezę jaworznian wraz z parafią Św. Wojciecha i Św. Katarzyny.

Impreza odbyła się 16 lipca, startując z jaworznickiego rynku o godzinie 11, a zakończyła się pod płaszczką konkursami i zabawami związanymi z rowerowym hobby. 
W imprezie wzięli udział wśród jaworznian znani z pierwszych stron gazet rowerzyści, czyli Prezydent Jaworzna Pan Paweł Silbert oraz Wicemarszałek Woj, Śląskiego, Pan Dariusz Starzycki.

Uczestnicy mieli do pokonania trasę o długości około 11 km, wytyczoną przez tereny miasta Jaworzna. Przebieg i tempo przejazdu były dostosowane do możliwości zarówno osób dorosłych, jak i dzieci.

Rajd miał charakter rekreacyjny i pozbawiony był znamion sportowej rywalizacji, jego celem była wspólna dobra zabawa
Znaczącym w rajdzie był udział GKRPA. Komisja ufundowała nagrody, krzewiła zdrowy, bezalkoholowy tryb spędzania czasu, za co otrzymała serdeczne podziękowania od Pana Radnego Dawida. 


Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us