Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Świętomikołajowa inicjatywa grupy radnych miejskich dla dzieci

  • Autor 
Świętomikołajowa inicjatywa grupy radnych miejskich dla dzieci

swmikolajpodkolegiata051222 33Chcą, aby stało się to tradycją, że co roku przychodzą do Świetlicy Środowiskowej Pod Kolegiatą i wśród świątecznych zapachów, kolorów oraz artystycznych prezentacji dzieci, wręczają im prezenty z okazji imienin tego dobrotliwego staruszka z brodą. 

Teresa Kondoszek, Marzena Czarny,  Bernadeta Palka, Maciej Stanek, Mirosław Pieczara i Dawid Domagalski już po raz drugi i jak zapewniają, będzie to coroczne wydarzenie, przybyli pod Kolegiatę, i sprawili mnóstwo radości korzystających z dobrodziejstw świetlicy dzieciaków.

Do akcji dołączyli się również członkowie Klubu Inteligencji Katolickiej z Panem Czesławem Brandysem na czele. Program artystyczny zawdzięczamy wychowawcom, którzy w pocie czół i konsekwentnie ćwiczyli jego elementy z dziećmi. 

I to nawet, jak widać było po reakcji tych najmłodszych, nie chodzi o same prezenty. Tu działa dobro, bezinteresowność, chęć wspólnego spędzenia czasu, udowodnienia wychowankom, że na świecie jest wiele dobra, które tworzą dobrzy ludzie. 
Zapraszamy do obejrzenia na zdjęciach tych radosnych twarzyczek.


Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us